11051.
254. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm