Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 107

13126.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bókay János et al.: A gyermekorvoslás tankönyve. Bp., 1916, Mai Henrik és fia. Részben elváló vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13127.

Rufpreis:
3 000 HUF
13128.

Rufpreis:
5 000 HUF
13129.

Rufpreis:
1 000 HUF
dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 19643, Országos Közművelődési Szövetség. Kiadói kartonkötésben, szép állapotban..
13130.

Rufpreis:
2 400 HUF
Cunninghams Text-book Anatomy. Szerk.: Robinson, Arthur. New York, 1915, William Wood & Company. Kissé szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13131.

Cunningham's Text-book Anatomy. Szerk.: Robinson, Arthur. New York, 1915, William Wood & Company. Kissé szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Rufpreis:
3 000 HUF
13132.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
13133.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vámossy Zoltán, Fenyvessy Béla, Mansfeld Géza: Gyógyszertan. Orvostanhallgatók és orvosok számára. Rendeléstannal és egy méregtani toldással ellátva. Bp., 1914, Mai Henrik és Fia. Korabeli félvászonkötésben.
13134.

Rufpreis:
3 000 HUF
13135.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13136.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Farkas Károly, Dr. Molnár István: A leggyakoribb diagnosztikus tévedések. Bp., 1961, Medicina. 226 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13137.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF