13129.
254. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Darányi Gyula: Az iskoláskor egészségügye. Bp., 1933, Országos Közegészségügyi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.