Komlós Kerámia kislány és kisfiú, 2 db figurális mázas kerámia, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/245/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~200323/Komlos-Keramia-kislany-es-kisfiu-2-db-figuralis-mazas-keramia-kezzel-festett-jelzett-ap~II1107272
1107272
11048
245
Art-ceramics
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Komlós Kerámia kislány és kisfiú, 2 db figurális mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
: vörös_iván