Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/245/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~200323/Hummel-szivecskes-kupicas-keszlet-serult-kupicak-jelzett-festett-mazas-keramia-24C39718~II1130653
1130653
11049
245
Art-ceramics
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett mázas kerámia, 24×18 cm(tál), m:15 cm
: vörös_iván