13697.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
Petőfiné Szendrey Júlia költeményei és naplói. Petőfi-Könyvtár VII. füzet. Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.