13698.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott lapszélekkel, kicsit kopott, gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.