Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 18

Czifray István:Magyar nemzeti szakácskönyv,a magyar gazda asszonyok számára. Ötödik kiadás.Híres, számos kiadást megért munkája az első magyar nyelven nyomtatott szakácskönyv, amiben őrölt pirospaprikával készült receptek is találhatók. Pesten, 1833. Sérült fatáblás papírkötésben. A címlap hiányzik.
13613.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: Cserkész főzőkönyve. Bp. é.n. Cserkészszövetség. 112p. Papírkötésben
13614.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Fülöp Margit: Margit néni süteményes könyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói papírkötés, javított, belül a gerincnél levált, tollas bejegyzéssel, egyik lapja szakadt, kopottas állapotban.
13615.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Oetker: Bevásárlási könyv. Papírkötésben. Jó állapotban.
13616.

Rufpreis:
1 400 HUF
Váncza Sütőpor- Kincses receptkönyv. 100 képpel. Papírkötésben. Nagyon szép állapotban.
13617.

Rufpreis:
1 800 HUF
dr. Lukács Pál: A cukorbetegség diétás gyógykezelése és szakácskönyve. Bp., 1926. Petőfi. Szétvált fűzésű papírkötésben
13618.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister.
13619.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schandri, Marie: Regensburger Kochbuch. München, 1954, Carl Gerber. Vászonkötésben, jó állapotban.
13620.

Rufpreis:
5 000 HUF
Bourdain, Anthony: A konyhafőnök vallomásai. Mi zajlik a kulisszák mögött? Bp., 2004, Tericum. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13621.

Rufpreis:
1 000 HUF
Wass András: Kertgazdaság. A hasznothajtó kert üzemágainak egész évi munkái. Termelés, növényvédelem, értékesítés. Bp., 1939, szerzői kiadás. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott vászonkötésben, a lapszélek egy része foltos, egyébként jó állapotban.
13622.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Nagy dísznövénylexikon. 2008, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
13623.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mohácsy Mátyás: A házikert gyümölcsöse. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
13624.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF