Czifray István:Magyar nemzeti szakácskönyv,a magyar gazda asszonyok sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/245/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Kuche-und-Garten~600045/Czifray-IstvanMagyar-nemzeti-szakacskonyv-a-magyar-gazda-asszonyok-szamara-Otodik-kiadasH~II1163142
1163142
13613
245
28000
Books: Kitchen and garden
Beschreibung: Czifray István:Magyar nemzeti szakácskönyv,a magyar gazda asszonyok számára. Ötödik kiadás.HÃres, számos kiadást megért munkája az elsÅ‘ magyar nyelven nyomtatott szakácskönyv, amiben Å‘rölt pirospaprikával készült receptek is találhatók. Pesten, 1833. Sérült fatáblás papÃrkötésben. A cÃmlap hiányzik.
: vörös_iván