13617.
241. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.