13616.
241. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélekkel. Hátsó borítón néhány kisebb folt, egyébként nagyon szép állapotban