12458.
218. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.