12459.
218. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.