Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly: Mélytengerek világa. 73 képpel és 15 melléklettel. Bp., [1902], Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.