12456.
218. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft
4 200 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedició története. Bp., 1910, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.