Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 48

12148.

Rufpreis:
8 000 HUF
12149.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gaál Mózes: Napóleon - a hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911. Athenaeum. félvászon kötésben (gerinc hibás)
12150.

Rufpreis:
1 400 HUF
II. Rákóczi Ferenc emlékiratai. Fordította: Vas István. Budapest 1948. Révai
12151.

Rufpreis:
800 HUF
Lobrede auf den heilingen Alonßius Gonzaga..., Nagyszombat, 1782, gedruckt mit fönigl. ofnerisch. Unsiversitats Schriften
12152.

Rufpreis:
2 000 HUF
Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban / Linen binding, 79 pictures, good condition
12153.

Eugene Bagger: Franz Joseph. Zürich-Leipzig-Wien, 1927, Amalthea. Monográfia Ferenc Józsefről 79 képpel illusztrálva, kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, a címlapon apró szakadással, jó állapotban /
Linen binding, 79 pictures, good condition

Rufpreis:
1 000 HUF
Rózsa György: Régi várképek. Budapest 1959.
12154.

Rufpreis:
2 000 HUF
1935 Chapin, Hist: American civic heraldry. Amerikai polgári címerkönyv.
12155.

Rufpreis:
4 000 HUF
12156.

Rufpreis:
1 000 HUF
(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák. Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .
12157.

(Divald Kornél) Tarczai György: Magyar legendák.
Bp. 1914. Élet ny. 376 p. Egészvászon kötésben. .

Rufpreis:
1 200 HUF
Kósa János: II. Rákóczi György. /Magyar Életrajzok/ Bp., é.n. Franklin. 182p. Kiadói, papírborítóban. (2 lap szenes)
12158.

Rufpreis:
800 HUF
Henry Morton Stanley: A nagy afrikai kutatók önéletírása.Bp.1912. Karriérek Kiadóvállalat, foltos
12159.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF