Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 48

Magyarország története I-II. A Magyar Tudományos Akadémia Történettudományi Intézetének kiadása. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12124.

Rufpreis:
800 HUF
Államvezetők titkos levelei az 1944 előtti évekből és az 1944 évből, Magyar Történelem Kutató Bizottság, New York 1981,
12125.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karsai Elek: A Szálasi per. Bp., 1988., Reform Lap- és Könyvkiadó Rt. Fűzött kemény papírkötés
12126.

Rufpreis:
800 HUF
Bánhidi Antal: A Gerle-13 útja a Földközi-tenger körül. Bp., 1989, A Mezőgazdasági Repülés Különkiadványa. Műbőr kötésben, számos fotóval illusztrálva
12127.

Rufpreis:
1 200 HUF
12128.

Rufpreis:
4 000 HUF
A magyar nemzet története. 1-10. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp. 1895-1898. Athenaeum. Kiadói, egységes ,piros aranyozott vászonkötésben A gerincek mind sérültek, de egyébként a kötések és a lapok is nagyon jó állapotban
12129.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Papp-Váry Árpád: Magyarország története térképeken. Bp., 2005, Kossuth - Cartographia. Rengeteg színes illusztrációval, kissé kopottas védőborítóban
12130.

Rufpreis:
1 600 HUF
12131.

Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF
12132.

Rufpreis:
6 000 HUF
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Bp., [1940], Turul Szépmíves Könyvkiadó. Aranyozott félvászon kötésben
12133.

Rufpreis:
1 000 HUF
Garami Ernő: Forrongó Magyarország. Emlékezések és tanulságok. A címlapokat és az ajánlást Bíró Mihály rajzolta. Leipzig-Wien, 1922, Pegazus (Reprint: 1989, Primusz Kiadó). Papírkötésben
12134.

Rufpreis:
1 200 HUF
Latzkovits László: Alberik világkrónikájának magyar adatai. Forrástanulmány. (Kolozsvári-Szegedi Értekezések A Magyar Művelődéstörténelem Köréből 23, sz.) Szeged, 1934, 92p.
12135.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF