Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
33540.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin
33541.

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül
9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU
33542.

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU
ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU

Rufpreis:
2 000 HUF

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP) Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)
33543.

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP)
Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "John Lennon" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "R" (60mm) T:AU ND "John Lennon" one-sided, cast bronze commemorative plaque. Sign.: "R" (60mm) C:AU
33544.

DN "John Lennon" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "R" (60mm) T:AU
ND "John Lennon" one-sided, cast bronze commemorative plaque. Sign.: "R" (60mm) C:AU

Rufpreis:
8 000 HUF

33545.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF