https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF
1
33492.

Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF
France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország ~1900. "Tanulmány" bronz plakett peremen "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) T:AU / France ~1900. "Etude (Study)" bronz plaque on the back with "BRONZE" mark. Sign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) C:AU
1
33493.

Franciaország ~1900. "Tanulmány" bronz plakett peremen "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) T:AU / France ~1900. "Etude (Study)" bronz plaque on the back with "BRONZE" mark. Sign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollandia 1936. ezüstözött lövészeti vagy vadászati díjérem füllel és függesztőkarikával, hátoldalán "Aangeboden door de Burgemeester van Papendrecht 1936 (Adományozta Papendrecht polgármestere 1936-ban)" gravírozással (40mm) T:XF,VF patina, ph. Netherlands 1936. Silver-plated shooting or hunting medal with ear and suspension ring, with "Aangeboden door de Burgemeester van Papendrecht 1936 (Donated by the Mayor of Papendrecht in 1936)" engrave on the reverse (40mm) C:XF,VF patina, edge error
1
33494.

Hollandia 1936. ezüstözött lövészeti vagy vadászati díjérem füllel és függesztőkarikával, hátoldalán "Aangeboden door de Burgemeester van Papendrecht 1936 (Adományozta Papendrecht polgármestere 1936-ban)" gravírozással (40mm) T:XF,VF patina, ph.
Netherlands 1936. Silver-plated shooting or hunting medal with ear and suspension ring, with "Aangeboden door de Burgemeester van Papendrecht 1936 (Donated by the Mayor of Papendrecht in 1936)" engrave on the reverse (40mm) C:XF,VF patina, edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU
1
33495.

Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU
Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Izrael DN "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (38mm) T:AU (eredetileg PP) Israel ND "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni medallion in capsule, in case (38mm) C:AU (eredetileg PP)
1
33496.

Izrael DN "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (38mm) T:AU (eredetileg PP)
Israel ND "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni medallion in capsule, in case (38mm) C:AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország DN "Jozef Bem (1794-1850)" kétoldalas bronz plakett, eredeti dobozában (68mm) T:AU
1
33497.

Lengyelország DN "Jozef Bem (1794-1850)" kétoldalas bronz plakett, eredeti dobozában (68mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1840. "Victoria és Albert / Politechnikai Intézet - London" kétoldalas fehérfém emlékérem (28mm) T:XF,VF, patina Great Britain 1840. "Victoria and Albert / Polytechnic Institution - London" two-sided white metal comemmorative medallion C:XF,VF, patina
1
33498.

Nagy-Britannia 1840. "Victoria és Albert / Politechnikai Intézet - London" kétoldalas fehérfém emlékérem (28mm) T:XF,VF, patina
Great Britain 1840. "Victoria and Albert / Polytechnic Institution - London" two-sided white metal comemmorative medallion C:XF,VF, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC
1
33499.

Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC
United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Birodalom 1900. "II. Vilmos és Auguszta császárné" Al emlékérem (38mm) T:XF German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF
1
33500.

Német Birodalom 1900. "II. Vilmos és Auguszta császárné" Al emlékérem (38mm) T:XF
German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Birodalom 1906. "Stormani Mezőgazdasági Kerületi Egyesület / Éveken át tartó hűséges szolgálatért" bronz emlékérem "DERTEL BERLIN" gyártói jelzéssel, füllel (43mm) T:AU German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREIN 1906 / FÜR LANGJäHRIGE TREUE DIENSTLEISTUNG" (43mm) C:AU
1
33501.

Német Birodalom 1906. "Stormani Mezőgazdasági Kerületi Egyesület / Éveken át tartó hűséges szolgálatért" bronz emlékérem "DERTEL BERLIN" gyártói jelzéssel, füllel (43mm) T:AU
German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREIN 1906 / FÜR LANGJäHRIGE TREUE DIENSTLEISTUNG" (43mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "25 Jahre Spezieller Aussenhandel / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) T:AU, patina  German Democratic Republic ND "25 Jahre Spezieller Aussenhandel / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" two-sided bronze commemorative medallion (46mm) C:AU, patina
1
33502.

Német Demokratikus Köztársaság DN "25 Jahre Spezieller Aussenhandel / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" kétoldalas bronz emlékérem (46mm) T:AU, patina
German Democratic Republic ND "25 Jahre Spezieller Aussenhandel / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" two-sided bronze commemorative medallion (46mm) C:AU, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Német Demokratikus Köztársaság DN "Pablo Neruda" kétoldalas fém emlékérem műanyag tokban (40mm) T:UNC kis patina  German Democratic Republic ND "Pablo Neruda" double sided metal medallion in plastic case (40mm) C:UNC small patina
1
33503.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Pablo Neruda" kétoldalas fém emlékérem műanyag tokban (40mm) T:UNC kis patina
German Democratic Republic ND "Pablo Neruda" double sided metal medallion in plastic case (40mm) C:UNC small patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse