Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3366956
31556
500
13000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem " jelzett Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal "102", eredeti tokban, (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
3204910
31557
500
Numismatik
1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991 " kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU
3291957
31558
500
Numismatik
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina 3356547
31559
500
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban " latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU
3410601
31560
500
Numismatik
1991. "Őszentsége II. János Pál Budapest 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon két darab, rögzítésre szolgáló pecekkel (141mm) T:XF
3409928
31561
500
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20. " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
3370325
31562
500
Numismatik
1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség " kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF
3410571
31563
500
Numismatik
1995. "Kisebbségekért díj" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti bőr dísztokban (91x95mm) T:AU 3409909
31564
500
Numismatik
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
3387509
31565
500
Numismatik
1996. "Millecentenárium " egyoldalas Magyarország alakú öntött bronz plakett. Szign.:PS T:XF
3402653
31566
500
Numismatik
1996. "Numizmatikai Kiállítás / Tokaj 1996 " Al emlékzseton (23mm) T:XF
3371102
31567
500
14000
Numismatik
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok " kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF