Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3186127
31508
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
3317351
31509
500
Numismatik
1942. "Kossuth Dalkör 1902-1942 XL" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel "Berényi" gyártói jellel (38mm) T:XF,VF 3403895
31510
500
7500
Numismatik
1943. "Jószerencse Dal és Önképzőkör, Diósgyőr-Vasgyár - 1893-1943 - 50 éves jubileuma emlékére " egyoldalas fém plakett, "Borsod-Miskolci Múzeumnak" gravírozással (88x55mm) T:AU,XF 3391486
31511
500
Numismatik
1950. "Kimagasló Teljesítményért - MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Borsod megyei Szervezete " egyoldalas öntött bronz plakett (100mm) T:XF
3206528
31512
500
Numismatik
1958. "XXIV. MÉT. BP. 1958. - Hőgyes 1847-1906 " egyoldalas bronz emlékplakett műanyag talapzatra applikálva (40mm, 90x60mm) T:AU
3320212
31513
500
Numismatik
1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (46mm) T:XF patina
3403870
31514
500
Numismatik
196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21 " egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF
3411379
31515
500
Numismatik
1960. "A Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskolától - Budapest XII. Márvány utca 32 1918" aranyozott bronz plakett (50x80mm) márvány posztamensen, hátoldalán bőr talppal és pecséttel (60x90x13mm) T:XF 3302238
31516
500
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője " műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár " (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina
3408007
31517
500
Numismatik
1961. "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért 1959-1961" bronzozott Zn plakett (85x82mm) T:XF kopott bronzozás, ph., oxidáció
3410904
31518
500
4600
Numismatik
1967. "Hatszáz éves a magyar felsőoktatás 1367-1967 " egyoldalas, mázas kerámia plakett, hátoldalán lekopott jelzéssel (121mm) T:AU, hátoldalán mázas javítás
3411416
31519
500
Numismatik
1967. "Zsigmondy Vilmos 1821-1888 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület " bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (66mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF