Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Asszonyi Tamás (1942-) DN "1 Mani / Resp. Szentendre" bronz gúnyérem (24x21mm) T:XF
31580.

Rufpreis:
5 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Miskolci Téli Tárlat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem díszdobozban (74mm) T:AU
31581.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "Buday Dezső Díj / Bács-Kiskun Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (85mm) T:AU
31582.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) ~1980. "Szakmunkások Egyetemi Előkészítő Tanfolyamai - 10 év" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (90mm) T:AU
31583.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bába Károly (1890-) 1961. "MEOE (Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete) 1961 - Vizsla" egyoldalas Cu emlékérem (49,5mm) T:XF, patina
31584.

Rufpreis:
2 000 HUF

31585.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1901. "Korányi Frigyes doktorrá avatásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "FRIDERICO KORÁNYI DE TOLCSVA PER LVSTRA X MED DOCTORI CRATI DISCIPVLI D D D / AEGROTIS SALVS MDCCCLI MDCCCCI" (70mm) T:AU,XF HP 791.
31586.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:AU,XF Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:AU,XF HP 866.
31587.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:AU,XF
Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:AU,XF
HP 866.

Rufpreis:
10 000 HUF

31588.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

31589.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU TP 238.
31590.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU
Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU
TP 238.

Rufpreis:
8 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF ph.
31591.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF