Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 327
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326974
31604
500
80000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 " Ag piedfort emlékérem sorszámozott tanúsítvánnyal dísztokban (155,52g/0.925/65mm) T:AU (PP) 3368214
31605
500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Bud a" kétoldalas bronz emlékérem sérült kapszulában (42,5mm) T:AU
3403493
31606
500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas bronz emlékérem sérült kapszulában (42,5mm) T:AU
3186679
31607
500
100
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt 3409937
31608
500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium " kétoldalas bronz emlékérem, kapszulában (42,5mm) T:BU
3409933
31609
500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium " kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:PP 3288558
31610
500
60000
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Büntetés-végrehajtási szolgálatért " kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, hátoldalán sorszámozott, tanúsítvánnyal, tokban (155,73g/0.925/65mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina
3305282
31611
500
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1984. "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV 1984 " kétoldalas bronz emlékérem (82mm) T:AU
3409804
31612
500
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Sellőábrázolás / Szegedi Nyári Tárlat " kétoldalas, öntött bronz emlékérem díszdobozban (63mm) T:AU 3410182
31613
500
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "A Szent Jobb országjárása / Szent István királyunk halálának 950. évfordulója emlékére " kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU 3410341
31614
500
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztertől " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
3410335
31615
500
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1997. "MÉE Tata - Pálffy Miklós generális / Tata visszavétele 1597-1997 " kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC Adamo TA2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF