Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

Búza Barna (1920-2010) 1975. "Béke és barátság" nagyméretű egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (140x315x10mm) T:AU A legnagyobb magyarországi plakett.
31616.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31617.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31618.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP8

Rufpreis:
8 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői" bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
31619.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
31620.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
31621.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem kapszulában T:UNC
31622.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31623.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

Rufpreis:
1 600 HUF

31624.

Adamo NK1

Rufpreis:
1 600 HUF

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa" + "Kiskunhalas - Csipkeház" + "Mezőkövesd" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem szett (~17g/0.925/32mm), közös "ÁPV" műanyag tokban T:AU (eredetileg PP), sérült tok, szétnyílik
31625.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
31626.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31627.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF