Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Sanctus Stephanus Hungariae Protorex et Apostolus (Szent István, Magyarország első királya és apostola) / Szent Jobb ábrázolás" kétoldalas bronz emlékérem Szent István király halálának 900. évfordulója alkalmából (40mm) T:AU patina
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Budapesti Történeti Múzeum" kétoldalas bronz emlékérem (~85mm) T:AU Hungary ND "Budapest History Museum" twos-sided bronze medallion. Sign: Walter Madarassy (~85mm) C:AU
Maugsch Gyula (1882-1945) 1930. "I. Országos Futárrepülés" egyoldalas öntött bronz plakett, eredeti "Wintermantel és Szombathy" gyártói díszdobozban (145x100mm) T:XF TP. 1816.
Nagy István János (1938-) DN "Szent Imre herceg - 1007-1031 / Una Caritate Una Regula Similibusque Vivamus Moribus - Charta Caritatis" kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:XF
Nagy József (1931-2002) 1976. "II. Rákóczi Ferenc jubileumi emléktúrák 1676-1976 - Spartacus Turisták" aranyozott Al emlékplakett fóliatokban. Szign.: Nagy J. (49x40mm) T:XF
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" jelzett Ag emlékérem (36,04g/0.825/42,5mm) T:AU patina Adamo NH9