Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

20016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Uhde, W.: Van Gogh. Oxford, 1986, Phaidon. Kiadói papírkötés, egy-két lapon sarokgyűrődéssel. Kiadói papírkötés, jó állapotban, német nyelven.
20017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bernd Luz: AbstraktPop. Pop-Strategie & Farb-Poesie. Abstrakte und Automobile Kust. hn., 2014, Szerzői. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés.
20018.

Rufpreis:
2 000 HUF

20019.

Rufpreis:
3 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Számos színes és fekete-fehér képpel. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
20021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Égerházi Imre grafikái. Debrecen, 1992. ALÁÍRT. 497. számozott példány. 96p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bihari Puhl Levente: Levy. Szerk.: Bozzay Tibor. A szerző, Bihari Puhl Levente "Levy" képzőművész, festőművész által Koós Judit (1923-2006) művészettörténész, műkritikus részére DEDIKÁLT példány, a művész névjegykártyájával. Bp., 2001., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban, a gerincen kis sérüléssel. Számozatlan példány.
20023.

Rufpreis:
3 000 HUF

V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cuno Amiet. Szerk.: George Mauner. Zürich, 1984, Orell Füssli Verlag. Gazdag színes képanyaggal, német nyelvű szöveggel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói enyhén sérült papír védőborítóval.
20025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Árpád Szabados. (Kiállítási katalógus). Stuttgart, 1994, AL Galerie Gerlinde Walz. Szabados Árpád műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés.
20026.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wilhelm Busch: Schnaken & Schnurren. Teil I & II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun & Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.
20027.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF