Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

In ruhigem Wasser. Holz- und Linolschnitte des ungarischen Jugendstils aus den Sammlungen der Ungarischen Nationalgalerie und der Akademie der Bildenden Kunste Budapest. (Kiállítási katalógus). Reutlingen-Bp., 2006, Städtisches Kunstmuseum - Magyar Nemzeti Galéria, 95+(1) p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20028.

Rufpreis:
3 000 HUF

20029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balló Ede: Az olajfestés mestersége. Bp., 1925, Szerzői,(Hornyánszky Viktor-ny.), 136 p. 3., bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
20030.

Rufpreis:
3 000 HUF

10 db dedikált könyv - Csiki László: Idegen tollaim, Nikolits Árpád: igazolások a mennybemenetelhez, Váróné Tomori Viola: Kukkó, Ködöböcz Gábor: Hagyomány és újítás Kányádi Sándor költészetében, Makkai Ádám: Jupiter szeme + Serfőző Simon, Gellért Sándor, Fábián Sándor, stb.
20031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20032.

Rufpreis:
3 000 HUF

Párkányi Raab Péter. Szerk.: Bárd Johanna. hn., 2020, Szerzői. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csák Ferenc (szerk.): Kántor Lajos. Wehner Tibor bevezetőjével. Bp., 2008, Körmendi, 132 p. Reprodukciókkal, Kántor Lajos műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20034.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tintelnot, Hans: Barocktheater und Barocke Kunst. Die Entwicklungsgeschichte der Fest- und Theater-Dekoration in ihrem Verhältnis zur bildenden Kunst. Berlin, 1939, Verlag Gebr. Mann, 340 p.+ 96 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó borító kissé tintafoltos, egyébként jó állapotban.
20035.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948, Új Idők (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.), 173+2 p + 3 (színes képek) t. A 86. - 171. oldalak között LXXX fekete-fehér képtáblával. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér képekkel, és 3 színes képpel, Pablo Picasso munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban.
20036.

Rufpreis:
2 800 HUF

Springer, Anton: Handbuch der Kunstgeschichte. II. Das Mittelalter. Neunte, umgearbeitete Auflage von Joseph Neuwirth. Mit 730 Abbildungen und 14 Farbendrucktafeln. Leipzig, 1913, E. A. Seemann, 522 p.+ XIV (színes) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel (Zulawski Andreas).
20037.

Rufpreis:
2 800 HUF

V = A O. Szerk.: Szekeres Andrea, Szoboszlai János. A Soros Alapítvány Művészeti Központ éves kiállítása. Székesfehérvár - Bp., 1994, Csók István Képtár - Soros Alapítvány Művészeti Központ, 80 p. A művészek között Dr. Máriás Béla (drMáriás) (1966-) Munkácsy Mihály-díjas festőművésszel. Kiadói egészvászon-kötés.
20038.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Brian Reade: Aubrey Beardsley. Large Picture Book No. 32. London, 1966, Her Majesty's Stationery Office, 2 sztl. lev.+ 50 p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20039.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF