Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 460
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3405378
19870
500
Books: Architecture, Art
Bonhams árverési katalógus, angol kerámiák és üvegek témában, 2003 3405382
19871
500
Books: Architecture, Art
Auktionpreise 2007 árverési katalógus, német nyelven, vegyes régiségek témában, 749p 3405388
19872
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, vegyes antikvitások témában, 2017 3405390
19873
500
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, ezüst témában, 2023 3405412
19874
500
Books: Architecture, Art
Lempertz árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2003 3405684
19875
500
Books: Architecture, Art
Hermine Oberbeck-Rothe. Deine Frau, Deine Freund, Dein Kollege, Dein Alles. Hrsg. vom Oberbeck-Museum, Bremen. [Ostfildern-Bremen], 2011, Hantje Crantz - Oberbeck-Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3402637
19876
500
Books: Architecture, Art
Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
3405228
19877
500
Books: Architecture, Art
Renato Barilli: Symbolismus. München,1975,Galerie Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
3405235
19878
500
Books: Architecture, Art
Susan Herbert: Die Katzengalerie. Düsseldorf - Wien - New York,1990,Econ Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3405507
19879
500
Books: Architecture, Art
Heidi C. Ebertshäuser: Carl Spitzweg. München, 1987, F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3403468
19880
500
Books: Architecture, Art
Reiter László könyvművészete. Elek Artúr bevezetésével. Bp., 1943, Hungária, 67 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, 3405775
19881
500
Books: Architecture, Art
H. Börsch-Supan: Der Maler Antoine Pesne. Franzose und Preuße. Friedberg, 1986., Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF