Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 460

Bonhams árverési katalógus, angol kerámiák és üvegek témában, 2003
19870.

Rufpreis:
2 400 HUF

Auktionpreise 2007 árverési katalógus, német nyelven, vegyes régiségek témában, 749p
19871.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dorotheum árverési katalógus, vegyes antikvitások témában, 2017
19872.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dorotheum árverési katalógus, ezüst témában, 2023
19873.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lempertz árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2003
19874.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hermine Oberbeck-Rothe. Deine Frau, Deine Freund, Dein Kollege, Dein Alles. Hrsg. vom Oberbeck-Museum, Bremen. [Ostfildern-Bremen], 2011, Hantje Crantz - Oberbeck-Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19875.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
19876.

Rufpreis:
2 400 HUF

Renato Barilli: Symbolismus. München,1975,Galerie Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19877.

Rufpreis:
2 400 HUF

Susan Herbert: Die Katzengalerie. Düsseldorf - Wien - New York,1990,Econ Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19878.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heidi C. Ebertshäuser: Carl Spitzweg. München, 1987, F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19879.

Rufpreis:
2 400 HUF

Reiter László könyvművészete. Elek Artúr bevezetésével. Bp., 1943, Hungária, 67 p.+ 4 t. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval,
19880.

Rufpreis:
2 400 HUF

H. Börsch-Supan: Der Maler Antoine Pesne. Franzose und Preuße. Friedberg, 1986., Podzun-Pallas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19881.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF