Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3401722
11276
499
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993), 2 db kisgrafika: Sex libris Stephanus Szigeti (erotikus ex libris) és Stephani Szigeti aetatis suae (...). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 és 11,5x6 cm
3402460
11277
499
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): 40 metszete, 500/182. sorszámozott példány, KBK kiadói mappában, lapméret: 20x14 cm, 3 db hiányzik
3386314
11278
499
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): 40 metszete, 500/46. sorszámozott példány, KBK kiadói mappában, lapméret: 20x14 cm 3402458
11279
499
Ex libris - small-graphics
Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Dr. Mitrovits Gyula magyar, Dr. berei Soó Rezső német bevezetésével. Bp., 1982., Petőfi Irodalmi Múzeum, 2+7+7 p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina hasonmás kiadása. Kiadói kartonált mappában. Megjelent 1000 példányban, egy könyvjegy hiányzik
3402454
11280
499
Ex libris - small-graphics
Tizenhat metszet. 1919-1979. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, (Datorg-ny.), 16 t. Egy kivételével jelzettek, a művészek között: Ágotha Margit, Bálványos Huba, Reich Károly, Szabados Árpád linómetszeteivel, Csavlek András, Jurida Károly műanyagmetszeteivel, Csohány Kálmán, Feledy Gábor. Gacs Gábor, Gácsi Mihály, Kádár János Miklós, Lenkey Zoltán, Pásztor Gábor, Raszler Károly, Stettner Béla, Zala Tibor rézkarcaival. Számozott (078./200) példány. Kiadói papírmappán apró sérüléssel. 3377787
11281
499
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): In memoriam Kőrösi Csoma Sándor, linó, papír, jelzett, 14,5×10,5 cm
3399400
11282
499
Ex libris - small-graphics
Undi Mariska (1877-1959): Lány népviseletben, art deco grafika, vegyes technika, papír, jelzett, 13,5×9 cm 3378025
11283
499
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): BUÉK 1936, színes fametszet, papír, jelzett a metszeten, papír, 9×7,5 cm 3371398
11284
499
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Ex libris, brili sex Dr. Gombos László (Mona Lisa). Rézkarc, papír, jelzett, 53/100 számozással, lap alja vágott, 14×10 cm
3402290
11285
499
Ex libris - small-graphics
Zdenek Bugan (1957-): Szürrealista kompozíció. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (25/30). Üvegezett fakeretben, 12,5×9 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF