Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 58

Kékesi László (1919-1993): Semmelweis CM rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon 15x21 cm
11252.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kékesi László (1919-1993):12 linómetszete, papír, mindegyik jelzett, kiadói mappában, sorszámozott:132/200, Kékesi László saját kezű dedikációjával, 19x14cm
11253.

Rufpreis:
3 000 HUF

11254.

Rufpreis:
3 000 HUF

Klf. alkotók (Ágotha Margit, Banga Ferenc, Józsa János, König Róbert, Stettner Béla, Tassy Béla stb.): Ady lapok 1977 mappa. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett. 15 db grafikából 2 db hiánnyal (Csohány Kálmán és Vén Zoltán hiányzik). Kiadói mappában, számozott: 93/100.
11255.

Rufpreis:
6 000 HUF

Klf. alkotók (Dániel Viktor, Kiss Terézia, Nagy László Lázár stb.): 10 db ex libris és kisgrafika (In memoriam Cervantes-Don Quijote, Lovak stb.). Klf. technikák, papír. Részben jelzett, részben jelzett a nyomaton. Klf. méretekben.
11256.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klf. alkotók (Menyhárt József stb.): 3 db Szigeti István részére készült erotikus kisgrafika. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 5,5x7 és 10x7 cm közti méretekben
11257.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klf. alkotók (többségében Dániel Viktor): 7 db szőlő és bor témájú ex libris és kisgrafika (Eger, Szekszárd, Sopron stb.). Klf. technikák, papír. Egy kivételével mind jelzett. Klf. méretekben.
11258.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klf. alkotók: 4 db szecessziós és art deco ex libris (Ex libris Kühne Lóránt, Dóró Gábor stb.). Klf. technikák, papír, részben jelzett a dúcon, klf. méretekben.
11259.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klf. magyar és külföldi alkotók (Molnár Dénes, Kiss Terézia, Kékesi László atb.): 17 db női és férfi akt ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír. Részben jelzett. Klf. méretekben.
11260.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kós Károly (1883-1977): 5 db színes fametszet, papír v. karton, jelzett a metszeten, papír,részben modern utánnyomás, 10×10 cm körüli méretekben
11261.

Rufpreis:
5 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Alasdair (...). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 13x10,5 cm
11262.

Rufpreis:
2 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Hans Sölch,1996. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 9,5x12,5 cm
11263.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF