Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 58

Ex libris Kertész Dénes 4 db klf, közte erotikus 11x15 cm ig
11240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ex libris Musica Liszt Ferenc 2011. Beazonosítandó autográf aláírásokkal! Szerk.: Modrián Vilmos. Tatabánya, 2011., Közművelődés Háza Közhasznú Nonprofit Kft. XXXV reprodukciós táblával, többek közt Pál Csaba, Vincze László, Kammerlohr Kováts László, Kádas István, Hérics Nándor és mások műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
11241.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm
11242.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Dezső (1905-?): Ex collectionibus Francisci Brenner, fametszet, papír, jelzett, 9×9 cm
11243.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fery Antal (1908-1944): Dr. Soós Imre, fametszet, papír, jelzett, 14×9 cm
11244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fery Antal (1908-1994), össz. 3 db Szigeti István részére készült kisgrafika, közte 2 db erotikus: Stephanus Szigeti numismaticus, Budapest Regina Danubii; Stephanus Szigeti, ex vinis prosit és BUÉK 1968. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 6x8 és 9x5 cm közti méretekben
11245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fery Antal (1908-1994): Híres magyar könyvtárak részére készített ex librisei, 14 db. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten, klf. méretekben. Vörösmarty Mihály Megyeii Könyvtár kiadása. Eredeti kiadói, számozott (20/70 sz.) mappában. Komplett!
11246.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fery Antal (1908-1994): Jelenet. Fametszet, papír, jelzett, 8x10 cm. Paszpartuban. Hátoldalán a művész bélyegzőjével.
11247.

Rufpreis:
2 400 HUF

Frans Masereel (1889-1972): Újévi grafika 1960. Jelzett Üvegezett keretben 9x12cm
11248.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illés Árpád (1908-1980): BUÉK 1967. Linómetszet, papír, jelzett. 10,5x16 cm
11249.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Dr. Adolf Kuchenbecher, rézkarc, papír, 5×8 cm
11250.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon 15x21 cm
11251.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF