Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 58

Sterbenz Károly (1901-1993), 2 db kisgrafika: Sex libris Stephanus Szigeti (erotikus ex libris) és Stephani Szigeti aetatis suae (...). Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 7x9 és 11,5x6 cm
11276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): 40 metszete, 500/182. sorszámozott példány, KBK kiadói mappában, lapméret: 20x14 cm, 3 db hiányzik
11277.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): 40 metszete, 500/46. sorszámozott példány, KBK kiadói mappában, lapméret: 20x14 cm
11278.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Dr. Mitrovits Gyula magyar, Dr. berei Soó Rezső német bevezetésével. Bp., 1982., Petőfi Irodalmi Múzeum, 2+7+7 p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina hasonmás kiadása. Kiadói kartonált mappában. Megjelent 1000 példányban, egy könyvjegy hiányzik
11279.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tizenhat metszet. 1919-1979. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, (Datorg-ny.), 16 t. Egy kivételével jelzettek, a művészek között: Ágotha Margit, Bálványos Huba, Reich Károly, Szabados Árpád linómetszeteivel, Csavlek András, Jurida Károly műanyagmetszeteivel, Csohány Kálmán, Feledy Gábor. Gacs Gábor, Gácsi Mihály, Kádár János Miklós, Lenkey Zoltán, Pásztor Gábor, Raszler Károly, Stettner Béla, Zala Tibor rézkarcaival. Számozott (078./200) példány. Kiadói papírmappán apró sérüléssel.
11280.

Rufpreis:
6 000 HUF

Torró Vilmos (1935-2001): In memoriam Kőrösi Csoma Sándor, linó, papír, jelzett, 14,5×10,5 cm
11281.

Rufpreis:
2 000 HUF

Undi Mariska (1877-1959): Lány népviseletben, art deco grafika, vegyes technika, papír, jelzett, 13,5×9 cm
11282.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
15

Vadász Endre (1901-1944): BUÉK 1936, színes fametszet, papír, jelzett a metszeten, papír, 9×7,5 cm
11283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vén Zoltán (1941- ): Ex libris, brili sex Dr. Gombos László (Mona Lisa). Rézkarc, papír, jelzett, 53/100 számozással, lap alja vágott, 14×10 cm
11284.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zdenek Bugan (1957-): Szürrealista kompozíció. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (25/30). Üvegezett fakeretben, 12,5×9 cm.
11285.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF