Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 58
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3398478
11264
499
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Kisteleki Ibolya,1994. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap tetején apró sérüléssel. 13x8,5 cm 3398502
11265
499
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Wierdl Viktor. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 6x6,5 cm 3406016
11266
499
Ex libris - small-graphics
König Róbert: Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fame4tszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadói papírmappában. Számozott, 33. számú példány. 3392403
11267
499
Ex libris - small-graphics
M. Kiss József (1935-1999): Arató (fenékpusztai ládikaveret után). Fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm
3387911
11268
499
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor: (1868-1950): Mi könyvünk (Ex libris). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15×10 cm
3387972
11269
499
Ex libris - small-graphics
Ottohans Beier (1892-1979): 3 db kisgrafika. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 14,5×8 és 15,5x11 cm közötti méretekben
2869945
11270
499
Ex libris - small-graphics
2869942
11271
499
Ex libris - small-graphics
3377795
11272
499
Ex libris - small-graphics
Petry A. Béla (1902-1996): Kaczur György barátom könyvtárából, klisé, papír, jelzett, 15×12 cm
3394216
11273
499
Ex libris - small-graphics
Petry A. Béla (1902-1996): Petry Katóka megérkezett, fametszet, papír, 10,5×14,5 cm 3391674
11274
499
Ex libris - small-graphics
Román jelzéssel: Erdély, Ex libris Bertha Welt, fametszet, papír, kartonra ragasztva, 18×12 cm
3378206
11275
499
Ex libris - small-graphics
RT jelzéssel: Akt a műteremben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 10x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF