Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 58

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Kisteleki Ibolya,1994. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Lap tetején apró sérüléssel. 13x8,5 cm
11264.

Rufpreis:
2 000 HUF

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Wierdl Viktor. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 6x6,5 cm
11265.

Rufpreis:
2 000 HUF

König Róbert: Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Fame4tszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadói papírmappában. Számozott, 33. számú példány.
11266.

Rufpreis:
5 000 HUF

M. Kiss József (1935-1999): Arató (fenékpusztai ládikaveret után). Fametszet, papír, jelzett, 12×8 cm
11267.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Sándor: (1868-1950): Mi könyvünk (Ex libris). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 15×10 cm
11268.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ottohans Beier (1892-1979): 3 db kisgrafika. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 14,5×8 és 15,5x11 cm közötti méretekben
11269.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11270.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11271.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Petry A. Béla (1902-1996): Kaczur György barátom könyvtárából, klisé, papír, jelzett, 15×12 cm
11272.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petry A. Béla (1902-1996): Petry Katóka megérkezett, fametszet, papír, 10,5×14,5 cm
11273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Román jelzéssel: Erdély, Ex libris Bertha Welt, fametszet, papír, kartonra ragasztva, 18×12 cm
11274.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

RT jelzéssel: Akt a műteremben. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben. 10x7 cm
11275.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF