Ex libris Musica Liszt Ferenc 2011. Beazonosítandó autográf aláírásokkal! Szerk.: Modrián Vilmos. Tatabánya, 2011., Közművelődés Háza Közhasznú Nonprofit Kft. XXXV reprodukciós táblával, többek közt Pál Csaba, Vincze László, Kammerlohr Kováts László, Kádas István, Hérics Nándor és mások műveinek reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Fery Antal (1908-1994), össz. 3 db Szigeti István részére készült kisgrafika, közte 2 db erotikus: Stephanus Szigeti numismaticus, Budapest Regina Danubii; Stephanus Szigeti, ex vinis prosit és BUÉK 1968. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 6x8 és 9x5 cm közti méretekben
Fery Antal (1908-1994): Híres magyar könyvtárak részére készített ex librisei, 14 db. Fametszet, papír, mindegyik jelzett a metszeten, klf. méretekben. Vörösmarty Mihály Megyeii Könyvtár kiadása. Eredeti kiadói, számozott (20/70 sz.) mappában. Komplett!