Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

Hollandia 1997. "1 Kroontje" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (32mm) T:1- (PP) Netherlands 1997. "1 Kroontje" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (32mm) T:AU (PP) Krause N# 170870
32916.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Hollandia 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (30mm) T.1- (PP) Netherlands 1998. 5 Zeecu "Zierikzee" two-sided Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C.AU (PP)
32917.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Jugoszlávia 1973. "Josip Broz Tito / Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság létrehozásának 25. évfordulója" jelzett Ag emlékérem, kapszulában (2,95g/0.925/19mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) folt Yugoslavia 1973. "Josip Broz Tito / 25th anniversary of the establishment of the Socialist Federal Republic of Yugoslavia" hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (2,95g/0.925/19mm) C:UNC,AU (originally PP)
32918.

Rufpreis:
3 000 HUF

32919.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Nagy-Britannia 1897. "Viktória, Anglia királynője és India uralkodója / Az angol történelem leghosszabb uralkodásának emlékére 1837-1897" bronz emlékérem (25mm) T:F fülnyom, patina Great Britain 1897. "Victoria, Queen of England and Empress of India / In commemoration of the longest reign in british history 1837-1897" bronze commemorative medallion (25mm) C:F ear mark, patina
32920.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy-Britannia DN "Viktória-kereszt" kétoldalas fém emlékérem (31mm) T:XF United Kingdom ND "Victoria Cross" (31mm) C:XF
32921.

Rufpreis:
1 200 HUF

32922.

Rufpreis:
800 HUF

Német Birodalom / Szászország ~1850. "Drezdai emlék / János Szászország királya" keménypapír emlékérem eredeti tokban (45mm) T:XF German Empire / Saxony ~1850. "Erinnerung an Dresden / Johann V. G. G. Koenig von Sachsen" cardboard medallion in original case (45mm) C:XF
32923.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (A tüdő nagyon erős)" bronz emlékérem (21mm) T:XF Germany ~1900. "Profess. Dr. Robert Koch / Lunge sehr Kräftig (Lungs very strong)" bronze medallion (21mm) C:XF
32924.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németország / Weimari Köztársaság / Nürnberg 1923. "Nemzetközi Eszperantó Kongresszus" aranyozott bronz emlékérem (31mm) T:VF patina Germany / Weimar Republic / Nürnberg 1923. "International Esperanto Congress - Zamenhof" gilt bronze commemorative medallion (31mm) C:VF patina
32925.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

NDK 1956. "Robert Schumann 1856-1956" meisseni porcelán emlékérem (2xklf) (83mm, 40mm) T:UNC GDR 1956. "Robert Schumann 1856-1956" porcelain of Meissen commemorative medallion (2xdiff) (83mm, 40mm) C:UNC
32926.

Rufpreis:
2 000 HUF

NDK DN "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" jelzett meissen-i porcelán plakett (64mm) T:AU GDR ND "Georg Friedrich Händel 1685-1759 / Deutsche Demokratische Republik - Geburtshaus G.F. Händels in Halle" hallmarked porcelain commemorative medallion from Meissen (64mm) C:AU
32927.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF