Vatikán ~1930. "XI. Pius pápa / Szent Callixtus-katakomba, Róma" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) + DN "Jézus" fém emlékérem akasztóval (50mm) T:XF Vatican ~1930. "Pius XI / Catacombe de S. Callisto, Rome" silver plated bronze commemorative medallion (40mm) + ND "Jesus" metal commemorative medallion with hanger on the back (50mm) C:XF
Vatikán 1964. "VI. Pál pápa Indiában / Bombay-i Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" jelzett Ag emlékérem, "E. Senesi" gyártói jelzéssel. Szign.: Enrico Manfrini (42,48g/0.800/44mm) T:UNC Vatican 1964. "Pope Paul VI in India / International Eucharistic Congress in Bombay" hallmarked Ag medallion with "E. Senesi" maker's mark. Sign.: Enrico Manfrini (42,48g/0.800/44mm) C:UNC
DN "The Empire Collection" 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina