Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 66

32903.

Rufpreis:
2 400 HUF

32905.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Franciaország 1881. "Thomas Doyen közjegyző" peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphonse Desaide (88,45g/59mm) T:AU ph France 1881. "Thomas Doyen des Notaires de Paris" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Alphonse Desaide (88,45g/59mm) C:AU edge error
32906.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Franciaország 1896. "Assistance Publique en France" peremen jelzett Ag emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással. Szign.: Louis-Oscar Roty (151,44g/68,5mm) T:AU patina France 1896. "Assistance Publique en France" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with name engraving on the back. Sign.: Louis-Oscar Roty (151,44g/68,5mm) C:AU patina
32907.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

32908.

Rufpreis:
10 000 HUF

Franciaország DN "Angers-i Akadémia - Tudományok, irodalom és művészetek" egyoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban (65mm) T:UNC France ND "Academy of Angers - Sciences, literature and arts" one-sided bronze commemorative medal in original decorative case (65mm) C:UNC
32909.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország DN "Belügyminisztérium / Maine-et-Loire prefektúra" bronzozott fém emlékérem (80mm) T:AU France ND "Ministere de L'Interieur / Prefecture de Maine-et-Loire" bronzed metal commemorative medallion (80mm) C:AU
32910.

Rufpreis:
3 000 HUF

Franciaország DN "Jeanne d'Arc" Cu emlékérem füllel (27mm) T:XF patina France ND "Jeanne d'Arc" Cu medallion with ear (27mm) C:XF patina
32911.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its original hard case (70mm) C:AU edge error
32912.

Rufpreis:
5 000 HUF

Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC
32913.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

India DN "Az elnök gratulációjával - A szintetikus és műselyem textíliák exporttámogatási tanácsának tagjai" fém emlékérem füllel, szalaggal, bekeretezve (135mm) T:1 India ND "With best compliments from the Chairman - Members of the Synthetic & Rayon Textiles Export Promotion Council" metal medallion with ear and ribbon in a frame (135mm) C:UNC
32914.

Rufpreis:
4 000 HUF

32915.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF