Antik Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2928598
12589
461
Antique
Faragott lófejes fa sétabot, jelzéssel, kis kopással, fa anyagában rövid repedéssel, h: 100 cm
2800543
12590
461
Antique
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
2722586
12591
461
4600
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Dandy. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül.32,5x25 cm
2722588
12592
461
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe, 2 db mű: Táncos és táncosnő. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35,5x24 cm 2722591
12593
461
Antique
Dobos Andrásné (?-?), XX. sz. közepe: Női szépség puttókkal. Intarzia, falemez. Jelzés nélkül. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 44,5x56,5 cm 2823393
12594
461
Antique
Monumentális antik réz kancsó, kis kopásokkal, m: 30 cm 2744832
12595
461
6500
Antique
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm
2930415
12596
461
Antique
Bronz pengetartó, nyitható, jelzés nélkül, m: 10,5 cm 2787455
12597
461
Antique
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm
2827001
12598
461
Antique
Antik fadoboz, hibátlan, 22x14 cm 2991410
12599
461
Antique
Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm
3010480
12600
461
Antique
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF