Antik

Zahl der Lose: 252

Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
12613.

Rufpreis:
1 600 HUF

12614.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12615.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

3 db régi alpakka szalvétagyűrű d: 5,5 cm
12616.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka fali dísztálka, vadász motívumokkal, közepében kutyás jelenettel. Jelzés nélkül, kopott, 17,5x12,5 cm
12617.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jézus, antik falikép, domborított réz lemez, jelzés nélkül, dekoratív fakeretben, 6×5 cm
12618.

Rufpreis:
3 000 HUF

12619.

Rufpreis:
8 000 HUF

Turbántakaró. Oszmán Birodalom, cca XIX. sz. vége, színes és aranyszínű fémfonal, illetve mintásan letűzött fémfonal díszítés. Sérüléssel, folttal, cca 55x58 cm
12620.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mogyorótörő, faragott fa törpe fejjel. 21 cm
12621.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik orosz utazó triptichon, bronz, jó állapotban, 14×35 cm
12622.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
12623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
12624.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF