Antik Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004049
12613
461
Antique
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
2904459
12614
461
2200
Antique
3096336
12615
461
9500
Antique
3093046
12616
461
Antique
3 db régi alpakka szalvétagyűrű d: 5,5 cm 3097269
12617
461
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka fali dísztálka, vadász motívumokkal, közepében kutyás jelenettel. Jelzés nélkül, kopott, 17,5x12,5 cm
3090896
12618
461
Antique
Jézus, antik falikép, domborított réz lemez, jelzés nélkül, dekoratív fakeretben, 6×5 cm 3039687
12619
461
Antique
3098936
12620
461
Antique
Turbántakaró. Oszmán Birodalom, cca XIX. sz. vége, színes és aranyszínű fémfonal, illetve mintásan letűzött fémfonal díszítés. Sérüléssel, folttal, cca 55x58 cm 3094014
12621
461
Antique
Mogyorótörő, faragott fa törpe fejjel. 21 cm 3026015
12622
461
28000
Antique
Antik orosz utazó triptichon, bronz, jó állapotban, 14×35 cm
3017580
12623
461
Antique
Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
2923344
12624
461
Antique
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF