Antik Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816613
12553
461
19000
Antique
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm 2581423
12554
461
Antique
2890220
12555
461
13000
Antique
Réz kürt, működik, kis kopásokkal, h: 40 cm 3033668
12556
461
Antique
Szecessziós stílusú antik asztali lámpa, tejüveg búrával, m: 57 cm
3034591
12557
461
Antique
Régi Fradi (FTC, Ferencváros) zászló, szövet, feltehetően XX. sz. közepe, foltos, fa rúdon, 52,5x44 cm
2921053
12558
461
13000
Antique
2981886
12559
461
Antique
Biedermeier ecsetelő Ezüstözött fém, metszett üveg. 11 cm
2995791
12560
461
14000
Antique
Antik vas persely kulcs nélkül 12x11x8 cm
2938891
12561
461
Antique
2938900
12562
461
Antique
Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
2211659
12563
461
6500
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
2929894
12564
461
14000
Antique
Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF