Antik

Zahl der Lose: 252

Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
12553.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

12554.

Rufpreis:
10 000 HUF

Réz kürt, működik, kis kopásokkal, h: 40 cm
12555.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Szecessziós stílusú antik asztali lámpa, tejüveg búrával, m: 57 cm
12556.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Régi Fradi (FTC, Ferencváros) zászló, szövet, feltehetően XX. sz. közepe, foltos, fa rúdon, 52,5x44 cm
12557.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12558.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Biedermeier ecsetelő Ezüstözött fém, metszett üveg. 11 cm
12559.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik vas persely kulcs nélkül 12x11x8 cm
12560.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12561.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik kínai faragott kókuszdió pohár, h. 12 cm, kis hibával, / Chinese carved coconut glass
12562.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
12563.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Bőr ládika. Firenze, XIX. sz. Aranyozott, kulcsos zárral (nem működik) Kis kopással, de jó állapotban bársony és selyem béléssel 18x12x13 cm
12564.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF