Drucksachen Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3004000
18155
459
Printed Materials
1910 Vasárnapi Újság 57. évf, 52 sz., dec. 25., szecessziós divatképekkel és reklámokkal, kissé foltos
3035087
18156
459
Printed Materials
1910-1914 Postai kiadványok, 3 db: 1910 A Magyar Királyi Posta és Távirda Rendeletek Tára, 1. szám, 1910. január 6. + 1914 Dernyei Mihály - Bugyi József: A postai kezelés. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 8. könyv. + 1914 Dr. Alfay Zoltán: A tételes jog a Magyar Királyi Posta körében. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 13. könyv. Változó, sérült állapotban. 2735961
18157
459
Printed Materials
3054731
18158
459
Printed Materials
cca 1910 Souvenir Album of the Tower of London, Printed and Published by Gale & Polden Ltd. / Fekete-fehér fotókkal illusztrált album, angol nyelven, 30x21 cm 3045472
18159
459
Printed Materials
cca 1910 Pretoria the administrative capital of the Union od South Africa 32p. képekkel
3073974
18160
459
4400
Printed Materials
cca 1910 Bártfagyógyfürdő Igazgatósága által kiadott állandóan üzemben lévő szállodák, panziók és nyaralók névjegyzéke 3073986
18161
459
14000
Printed Materials
cca 1910 Herkulesfürdő, német nyelvű képes ismertető prospektus, foltos 2998278
18162
459
Printed Materials
cca 1910 Párizs, szecessziós épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű fotónyomat, változó állapotban, 40x26 cm körül 3077147
18163
459
Printed Materials
cca 1910-1920 Tower of London + Alt Heidelberg, 2 db szecessziós, fekete-fehér képekkel illusztrált album, kissé sérült, 30x21 cm és 25,5x20 cm 2957901
18164
459
Printed Materials
cca 1910-1930 Zichy Mihály (1827-1906) arcképének, levelének és műveinek reprodukciói, 29 db fekete-fehér nyomat, Bp., Athenaeum-ny., vegyes méret és állapot
3073428
18165
459
Printed Materials
cca 1910-1940 11 db fejléces levél tétel
3073387
18166
459
Printed Materials
cca 1910-1940 Irodai Értesítő 1 db száma + vegyes reklámnyomtatványok Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF