Drucksachen

Zahl der Lose: 448

1910 Vasárnapi Újság 57. évf, 52 sz., dec. 25., szecessziós divatképekkel és reklámokkal, kissé foltos
18155.

Rufpreis:
1 200 HUF

1910-1914 Postai kiadványok, 3 db: 1910 A Magyar Királyi Posta és Távirda Rendeletek Tára, 1. szám, 1910. január 6. + 1914 Dernyei Mihály - Bugyi József: A postai kezelés. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 8. könyv. + 1914 Dr. Alfay Zoltán: A tételes jog a Magyar Királyi Posta körében. Posta, Telegráf és Telefon Szakkönyvtár 13. könyv. Változó, sérült állapotban.
18156.

Rufpreis:
3 000 HUF

18157.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Souvenir Album of the Tower of London, Printed and Published by Gale & Polden Ltd. / Fekete-fehér fotókkal illusztrált album, angol nyelven, 30x21 cm
18158.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910 Pretoria the administrative capital of the Union od South Africa 32p. képekkel
18159.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Bártfagyógyfürdő Igazgatósága által kiadott állandóan üzemben lévő szállodák, panziók és nyaralók névjegyzéke
18160.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1910 Herkulesfürdő, német nyelvű képes ismertető prospektus, foltos
18161.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

cca 1910 Párizs, szecessziós épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű fotónyomat, változó állapotban, 40x26 cm körül
18162.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-1920 Tower of London + Alt Heidelberg, 2 db szecessziós, fekete-fehér képekkel illusztrált album, kissé sérült, 30x21 cm és 25,5x20 cm
18163.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910-1930 Zichy Mihály (1827-1906) arcképének, levelének és műveinek reprodukciói, 29 db fekete-fehér nyomat, Bp., Athenaeum-ny., vegyes méret és állapot
18164.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-1940 11 db fejléces levél tétel
18165.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910-1940 Irodai Értesítő 1 db száma + vegyes reklámnyomtatványok
18166.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF