Drucksachen

Zahl der Lose: 448

cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
18131.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

18132.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

cca 1900 A Nagy Képes Világtörténet VIII. kötetének mellékletei, össz. 6 db (5 kép + 1 térkép), 23,5x15,5 cm és 31x24 cm körüli méretben
18133.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1900 A Magyar Nemzet Története 2 db facsimile melléklete: Kossuth Lajos lemondása a kormányzóságról + Az 1867-iki kiegyezési törvénycikkek első és utolsó lapja (kétoldalas). Hajtva, 43x28 cm és 41x26 cm.
18134.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 A Nagy Képes Világtörténet VIII. kötetének mellékletei, 3 db rézmetszetekről készült reprodukció, lapméret: 23,5x15,5 cm és 36x30,5 cm
18135.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 A Magas-Tátra látóképe a Tengerszem csúcsról, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, hajtva, kissé gyűrött, 126x23,5 cm + A Magas Tátra térképe, 23,5x15,5 cm
18136.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
18137.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
18138.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
18139.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
18140.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
18141.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Ázsiai és ausztráliai népfajok, 2 db színes litográfia, a Pallas Nagy Lexikonának mellékletei, az egyiken lapszéli sérüléssel, kisebb foltokkal, 30x24 cm
18142.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF