cca 1900 Zichy Mihály festőművész rajzai után készült 9 db fekete-fehér nyomat. (In: Arany János balladái - Zichy Mihály rajzaival. Bp., Ráth Mór kiadása). Vegyes állapotban, lapszéli ázásnyomokkal, lapméret: 32x24 cm
cca 1900 2 db állatokkal kapcsolatos illusztráció, színes litográfia, papír, német nyelven feliratozva, az egyik sérült, ragasztással javított, 42x33 cm
cca 1900 A Magyar Nemzet Története 2 db facsimile melléklete: Kossuth Lajos lemondása a kormányzóságról + Az 1867-iki kiegyezési törvénycikkek első és utolsó lapja (kétoldalas). Hajtva, 43x28 cm és 41x26 cm.
cca 1900 A Magas-Tátra látóképe a Tengerszem csúcsról, a Pallas Nagy Lexikona melléklete, hajtva, kissé gyűrött, 126x23,5 cm + A Magas Tátra térképe, 23,5x15,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérüléssel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, kis lapszéli sérülésekkel, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 36x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, díszes, szecessziós függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Le Garde-Meuble, gazdagon díszített függönyt ábrázoló nyomat, színes litográfia, a lap széléhez kisebb anyagdarabokat tűztek, bélyegzővel (Krammer Lipót kárpitos utódai Fischer és Bartsch, Budapest), 35,5x27,5 cm
cca 1900 Ázsiai és ausztráliai népfajok, 2 db színes litográfia, a Pallas Nagy Lexikonának mellékletei, az egyiken lapszéli sérüléssel, kisebb foltokkal, 30x24 cm