1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
cca 1890-1910 2 db nagyméretű fénynyomat: "Szegény kis madár!", Divald Károly (Budapest-Eperjes) műterméből + "Szerelem vagy pénz", Kozmata Ferenc (Budapest). Jelzettek a nyomaton, lapméret: 41x29,5 cm
1894 A kereskedelemügyi m. kir. minister által Magyarország területén engedélyezett és törzskönyvileg nyilvántartott országos (kirakó s marha) és hetivásárok betürendes jegyzéke. Bp., Légrády-ny., 31 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban, enyhe hajtásnyommal.
1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.
cca 1895 György barátnak Erdély átadásakor Ferdinándhoz intézett levele. A magyar nemzet története (szerk.: Szilágyi Sándor) melléklete. Facsimile levél, a latin nyelvű szöveg gépelt átiratával és magyar nyelvű fordításával, 4 sztl. lev.
1897 a Jugend c. német folyóirat II. évf. össz. 6 db illusztrált borítója, részben sérült. 29,5x22,5 cm. A Jugend c. folyóiratról kapta nevát a német Jugendstil.
1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.