Drucksachen

Zahl der Lose: 448

1890 Népiskolai közlöny. Nevelés- és oktatásügyi havi folyóirat. Szerk. és kiadják: Kecskeméthy László és Farkas Imre. III. évf. 1-12. füzet. (Teljes évfolyam egy kötetben). Mezőtúr, 1890, Gyikó K.-ny., 1 sztl. lev.+ 490+IV p. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a borítón némi kopással, néhány kis lapszéli sérüléssel.
18107.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1900 Polyglott Kuntze's Kosmos, 2 db útiszótár: Spanisch (spanyol), Holländisch (holland). Berlin, Polyglott Kuntze's ,,Kosmos" Sprachwissenschaftlicher Verlag, 84 p., 66 p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kis sérülésekkel.
18108.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1890-1910 2 db nagyméretű fénynyomat: "Szegény kis madár!", Divald Károly (Budapest-Eperjes) műterméből + "Szerelem vagy pénz", Kozmata Ferenc (Budapest). Jelzettek a nyomaton, lapméret: 41x29,5 cm
18109.

Rufpreis:
2 000 HUF

1894 A kereskedelemügyi m. kir. minister által Magyarország területén engedélyezett és törzskönyvileg nyilvántartott országos (kirakó s marha) és hetivásárok betürendes jegyzéke. Bp., Légrády-ny., 31 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban, enyhe hajtásnyommal.
18110.

Rufpreis:
2 400 HUF

18111.

Rufpreis:
3 000 HUF

1895 Wiener Thiergartenhaus a bécsi állatkert sorvezetője 12 p.
18112.

Rufpreis:
2 400 HUF

1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.
18113.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1895 György barátnak Erdély átadásakor Ferdinándhoz intézett levele. A magyar nemzet története (szerk.: Szilágyi Sándor) melléklete. Facsimile levél, a latin nyelvű szöveg gépelt átiratával és magyar nyelvű fordításával, 4 sztl. lev.
18114.

Rufpreis:
1 600 HUF

1897 a Jugend c. német folyóirat II. évf. össz. 6 db illusztrált borítója, részben sérült. 29,5x22,5 cm. A Jugend c. folyóiratról kapta nevát a német Jugendstil.
18115.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

1898 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle V. évf. 1-7, 9-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, foltos borítókkal, a gerinceken kisebb-nagyobb hiányokkal, az 1. füzet borítója hiányos, sérült.
18116.

Rufpreis:
4 000 HUF

1898, 1899, 1900 The Artist 4 db kötet (1898. Szeptember-December, 1899. Január-Április, 1900. Január-Április, 1900. Május-Augusztus)
18117.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1898-1948 7 db vegyes meghívó táncmulatság hajdunánási dalárda, temesvári gimnázium, stb
18118.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF