Drucksachen Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3077522
18167
459
Printed Materials
1911 A Békéscsabai sertéshizlaló rt alapszabályai 12 + 1 p. + 1948 A Szent Antal fiúárvaház mini naptára. 30 p.+ 1918 Koncertműsor kézzel írt programja
3070051
18168
459
Printed Materials
1911 A József. kir. herceg Szanatórium Egyesület gyűjtőíve tüdőbetegek számára
2924641
18169
459
3200
Printed Materials
1812 Nagyvárad, 1785-ös egyházi vonatkozású helytartótanácsi rendelkezések, latin nyelven, 1812. dec. 6., hajtott, foltos, 2 sztl. lev.
3075630
18170
459
Printed Materials
1914 Meghívó a szentesi vármegyeház dísztermében rendezendő megyebálra 3058096
18171
459
Printed Materials
1915-1959 Vegyes meghívók, 5 db + 1 db menükártya
3014470
18172
459
Printed Materials
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
3076756
18173
459
Printed Materials
1917 Turjavölgyi gőz- és benzinüzemű kesk. v. vasút utasítása a forgalmi és jelzési szolgálatra nézve. Ungvár ,1917 Székely és Illés. Ungvári m. kir. Főerdőhivatal 30p. Félvászon kötésben 2532409
18174
459
Printed Materials
1917 Rumäninen in Wort und Bild c. folyóirat 6 db száma. I. évf. 1 (fénymásolat), 6,7,10,12,13. szám. / 6 issues of the magazine (one copy)
3004546
18175
459
60000
Printed Materials
3073534
18176
459
Printed Materials
1917/18 évadbeli Corvin filmek. reklám nyomtatvány, egyik oldalon a filmekkel, másikon a főszereplő színészek képeivel 20x30 cm Kis gyűrődéssel 3073318
18177
459
Printed Materials
1918 Nyugat XI. évf. 15. sz., 1918. aug. 1. Szerk.: Ignotus, Ady Endre, Babits Mihály. Bp., Pallas-ny., (2) p.+ 167-244 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. 3073275
18178
459
Printed Materials
1918 Nyugat XI. évf. 19. sz., 1918. okt. 1. Szerk.: Ignotus, Ady Endre, Babits Mihály. Bp., Pallas-ny., (3) p.+ 460-532 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF