Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824688
11969
458
Antique
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
2868030
11970
458
15000
Antique
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.
3040931
11971
458
Antique
Réz asztali falikar üveg búrával, új vezetékkel 52 cm
3042430
11972
458
4600
Antique
Indonézia, XX. sz. eleje, Maszk. Faragott és festett fa, kopással, 18x19 cm
3043882
11973
458
Antique
Antik ortodox egyházi tömjénfüstölő, kopással, korának megfelelő állapotban, bronz, m: 24 cm
2866993
11974
458
Antique
3 db fa szivartartó, újszerű állapotban, 18x9 cm, 17,5x3,5 cm, 19x6,5 cm
3045538
11975
458
15000
Antique
Robbe & Berking jelzett designer keresztelő evőeszköz készlet. Ezüstözött nyéllel, eredeti dobozában, kísérő füzettel, újszerű állapotban 3048616
11976
458
Antique
Váza. Faragott alabástrom, hibátlan 29 cm
3048620
11977
458
Antique
1898 Gyertyatartó. Bronz, pótlással, m: 45 cm 2964271
11978
458
9500
Antique
3027561
11979
458
Antique
Puttó figurás asztali lámpa, műgyanta, búrával, kopással, m: cca 80 cm
3025166
11980
458
Antique
XIX. sz. első fele, Türelemüveg kálváriajelenettel, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF