Antik

Zahl der Lose: 261

Art deco tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 11 cm
12041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai lakkozott ékszeres doboz, jelzéssel, tájkép jelenettel, 14,5x10,5x8,5 cm
12042.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Japán gyöngyház berakásos kép falidísz, jelzés nélkül, szép állapotban, kopással, 35x25 cm
12043.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
12044.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 19. sz. vége, Korpusz. Aranyozott fém, kopással, 34x14 cm
12045.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

Réz kottatartó, kopott, 20x16 cm
12047.

Rufpreis:
2 000 HUF

6 db vegyes szalvéta gyűrű, ezüstözött fém, kis kopásokkal.
12048.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik keresztelőpohár, Maribor felirattal, jelzett, kopott, m: 7 cm
12049.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz., Ortodox templomi égőtartó, aprólékos díszítményekkel, bronz, m: 7 cm, lánccal 32 cm
12050.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kótai József (1940- ): Király. Réz falidísz, jelzett, 20x9,5cm
12051.

Rufpreis:
10 000 HUF

Iparművész levélnyitó bőr tokkal 26 cm
12052.

Rufpreis:
4 000 HUF

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
12053.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF