Antik Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2795407
11993
458
Antique
2795552
11994
458
Antique
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
2848792
11995
458
Antique
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm
2977411
11996
458
Antique
3045405
11997
458
Antique
Würtzné Szentirmai Klára: Jézus születése. Textilkép, jelzés nélkül, 36x28 cm 2909682
11998
458
Antique
Fa posztamens, tetején márvány lappal, sérüléssel, 36x36 cm, m: 32 m
3041688
11999
458
Antique
krakkói vár díszeinek gyűjtői másolatai. összesen 8 db, mázas kerámia, kézzel festett, kisebb nagyobb hibákkal, fa keretben 19x16 cm
3045856
458
Antique
Orosz Birodalom, 1901, Szamovár. Nikkelezett réz, jelzett, datált, némi hiánnyal és kopással, m: 53 cm
3043295
12001
458
Antique
Szecessziós bronz falilámpa, búrával, kopással, cca 22x25 cm
3040923
12002
458
Antique
Antik vas lakat kulccsal, működik 17 cm 3048060
12003
458
Antique
Groteszk japán fej. Fa,, festett gipsz, szőrrel. Sérülésekkel XX. sz. eleje / Vintage Japanese collectible head figure. 13 cm
2743440
12004
458
Antique
Santuario della Santa Casa di Loreto, levélnehezék, üveg, kopásokkal, 1910 körül, d: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF