Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 205

A magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón némi kopással, foltokkal.
19362.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor, 324+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, egy helyen bejegyzéssel és aláhúzással.
19363.

Rufpreis:
1 600 HUF

Adolf Hitlers Reden herausgegeben von Dr. Ernst Boepple (szerk): München, 1933. Deutscher Volksverlag,, Kiadói vászonkötésben - Hitler beszédei.
19364.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi András: A gót mozgalom és Dácia feladása. Különlenyomat az Egyetemes Philologiai Közlöny 1929 és 1930. évi köteteiből. Bp.,[1930], Kir. M. Egyetemi Nyomda., 70 p. Kiadói papírborítóban, a borítón kis hiánnyal, szakadással, javított kötéssel.
19365.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szentkláray Jenő: Újabb részletek a délmagyarországi török hódoltság történetéből. Értekezések a történeti tudományok köréből XXIV. kötet 9. szám. Bp., 1917., MTA, 30 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, az utolsó 4 lap és a hátsó borító alsó sarkán hiánnyal, kissé foltos borítóval és lapokkal.
19366.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karácsonyi János: Szent László meghódítja a régi Szlavóniát. Értekezések a történelmi tudományok köréből XXIV. köt. 2. sz. Bp., 1916., MTA, 34 p. Kiadói papírkötés.
19367.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fekete Lajos: Török birtokrendszer a hódolt Magyarországon. Értekezések a történelmi tudományok köréből XXV. köt. 9. sz. Bp., 1940, MTA, 23 p. Kiadói papírkötés.
19368.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domanovszky Sándor: A magyar kérdés történeti szempontból tekintve. Bp., 1920, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája, 40 p. Kiadói papírkötés, foltos, a borítón kis szakadással.
19369.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gróf Ambrózy Gyula: A magyar szent korona története. Irta Ipolyi Arnold és Dr. Rátvay Géza tanulmányai nyomán - - . (Bp., 1925), szerzői kiadás (Held-ny.), 24 p. (eredetileg 26 p.) Kiadói tűzött papírkötés, sérült, az utolsó lap és a hátsó borító hiányzik.
19370.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

[Bauer, Otto] Weber Henrik: Az orosz forradalom és az európai proletárság. Ford. és bevezetést írt hozzá: Pogány József. Bp., 1917, Népszava (Világosság-ny.), 61+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19371.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gróf Teleki Pál: Magyar nemzetiségi politika. Bp., 1940, Stádium, 30 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, belül jó állapotban.
19372.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. - - beszámolója a Magyar Kommunista Párt országos pártértekezletének 1945. május 20-án tartott ülésén. (Bp., 1945, Szikra-ny.), 32 p. Átkötött papírkötésben, apró sérülésekkel, foltokkal.
19373.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF