Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor, 324+1 p. Ki... https://www.darabanth.com/de/457-Fernauktion/457.0/Bucher/Bucher-Geschichte~1500020/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1933-Kaldor-324plus1-p-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-~II3053058
3053058
19363
457
Books: History
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor, 324+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, egy helyen bejegyzéssel és aláhúzással.
: nagy_andras