Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2892245
11040
456
100
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Kártyázó. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 25,5x19,5 cm 3048994
11041
456
Parafa kéregre festett vidám festmény jelzés nélkül 60x40 cm
2803757
11042
456
5500
Jelzés nélkül: Patak. Pasztell, papír, kopott keretben. 29x40 cm
3023072
11043
456
Jelzés nélkül: Színes elefánt. Akril. vászon 40x50 cm
3015600
11044
456
Jelzés nélkül: Egyházi körmenet. Rézkarc, papír. A lap széle kissé foltos, törésnyommal, apró szakadással, 24,5x18 cm
3040949
11045
456
Jelzés nélkül: Bohóc és a táncos. Olaj, vászon, sérült keretben 40x30 cm, 3040991
11046
456
Jelzés nélkül: Tógás diák - teológus hallgató. Olaj, vászon. XIX. sz. eleje. Dekoratív keretben 28x23 cm
3043647
11047
456
2 db rézkarc. jelzés nélkül. kaszálás, kaszálni menők. 18x22 cm Egyik foltos, üvegezett keretben 2913072
11048
456
Jelzés nélkül: Gant. Ofszet, karton 28x21 cm
2662553
11049
456
Jelzés nélkül: Sikátor. Olaj, karton, üvegezett, kopott keretben. 23x17cm 2385953
11050
456
2200
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, vászon, kartonon. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 42x60 cm 3049779
11051
456
Jelzés nélkül: Bibliai jelenet. Olaj, fatábla. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF