Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Jelzés nélkül: Kártyázó. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 25,5x19,5 cm
11040.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Parafa kéregre festett vidám festmény jelzés nélkül 60x40 cm
11041.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Patak. Pasztell, papír, kopott keretben. 29x40 cm
11042.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Jelzés nélkül: Színes elefánt. Akril. vászon 40x50 cm
11043.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Egyházi körmenet. Rézkarc, papír. A lap széle kissé foltos, törésnyommal, apró szakadással, 24,5x18 cm
11044.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Bohóc és a táncos. Olaj, vászon, sérült keretben 40x30 cm,
11045.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Tógás diák - teológus hallgató. Olaj, vászon. XIX. sz. eleje. Dekoratív keretben 28x23 cm
11046.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2 db rézkarc. jelzés nélkül. kaszálás, kaszálni menők. 18x22 cm Egyik foltos, üvegezett keretben
11047.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Gant. Ofszet, karton 28x21 cm
11048.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Sikátor. Olaj, karton, üvegezett, kopott keretben. 23x17cm
11049.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11050.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jelzés nélkül: Bibliai jelenet. Olaj, fatábla. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 20x25 cm
11051.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF